Tere tulemast! Meie blogist leiate kirjutisi raamatutest ja autoritest, lugejatele ja lugejatelt.

November 2, 2011

Lemony Snicket hoiatab

Armas lugeja! 

Enne kui te selle raamatu käest heidate ja sellest võimalikult kaugele eemale jooksete, peaksite te teadma selle põhjust. See on ainus raamat, mis kirjeldab peensusteni Baudelaire’i laste armetuid päevi Heimlichi Haiglas, mis teeb sellest ühe koletuma raamatu maailmas. 
   Maailmas on palju meeldivaid asju, millest lugeda, ent selles raamatus ei leidu neist ühtegi. Selle raamatu lehekülgedelt leiate sääraseid rusuvaid üksikasju nagu kahtlustav poodnik, mittevajalik operatsioon, väljuhääldisüsteem, narkoos, südamekujulised õhupallid ja jahmatavad uudised tulekahju kohta. On selge, et seesugustest asjadest te lugeda ei soovi. 
   Olen andnud tõotuse seda lugu uurida ja see täpselt kirja panna, nii et ma tean hästi, et tegemist on raamatuga, mis tuleks maha vedelema jätta, sinnasamasse, kust te selle kahtlemata ka leidsite.

Kõige sügavama austusega, 

Lemony Snicket 
Autor Lemony Snicket
Kirjastus Draakon&Kuu on püüdnud teha kõik, et lapsi neist hirmsatest lugudest säästa, kuid – oh häda! – raamatud pealkirjaga "HIRMUHAIGLA" on salapärasel moel leidnud tee kauplustesse, raamatukogudesse ja kuuldavasti lausa laste raamaturiiulitele! Raamatuid on märgatud trammides ja trollides, nii mitmegi kooli garderoobis ja ühe teatud haigla operatsioonisaalis. Olgem valvsad!

No comments:

Post a Comment